Prihlásiť | Registrovať

Prosím prihláste sa použitím formálára -->>
Nemáte ešte svoj účet? Zaregistrujte sa prostredníctvom formulára -->>

Prečo sa zaregistrovať?

Becoming a member will enable you to save your favourite property listings and searches for future reference. Also, if you choose, you will be notified via email about any new property listings added in the future that match your saved search results.

Nemáte ešte svoj účet? Zaregistrujte sa!
Prihlásenie uživateľa!
Zabudli ste heslo?

Ak ste zabudli svoje heslo, zadajte sem Vašu e-mailovú adresu, pod ktorou ste sa registrovali a kde Vám budú zaslané inštrukcie k obnoveniu hesla:

Pozemok na prenájom

Click for larger view

Dostupné fotografie:

Prehľad ponuky

Úplný popis: Prenájom pozemku v širšom centre mesta na ul. Čerenčianskej. Možnosť voľby počtu prenajatých m2 v závislosti od potrieb a druhu podnikania. Najmenej 75m2, najviac 1000m2. Vhodné miesto pre dovozcov aút pre účely parkovania (napr. Autobazár), skladovania... Vhodné miesto pre umiestnenie a prezentovanie Vaších výrobkov, tovarou...
Adresa/Ulica: Čerenčianska
Mesto: Rimavská Sobota
Štát: SK
PSČ/ZIP: 97901
Krajina: Slovenská republika
Cena: Cena dohodou
Typ inzerátu: Ponuka
Stav: Aktívny
Rozloha v m2: 75 - 1000
Detaily:
 mapa  odoslať  vytlačiť
Špeciálna ponuka
Click to learn more...
Na predaj - 18 000 €

"Veľký rodinný dom v rekreačnej oblasti Teplý Vrch. Starší dom vyžadujúci rekonštrukciu s vykurovaním na tuhe palivo v dv."

Click to learn more...
Na predaj - 21 000 €

"Ponúkame 4-izbový byt na Sídlisku Západ. Byt sa nachádza na 4.poschodí v bytovom dome a je po čiastočnej rekonštrukcii. ."

Click to learn more...sold
Na predaj - 18 000 €

"2-izbový byt na ul. Českej v pôvodnom ale zachovalom stave. Byt sa nachádza na 7.poschodí z 8. Rozloha bytu je 53,01m2. ."

Click to learn more...
Na predaj - 45 000 €

"Na predaj pekný podpivničený RD v Rimavská Sobota v lukreatívnej a tichej ul. Hurbanovej. Dom má 2 veľké izby, kuchyňu."