Prihlásiť | Registrovať

Prosím prihláste sa použitím formálára -->>
Nemáte ešte svoj účet? Zaregistrujte sa prostredníctvom formulára -->>

Prečo sa zaregistrovať?

Becoming a member will enable you to save your favourite property listings and searches for future reference. Also, if you choose, you will be notified via email about any new property listings added in the future that match your saved search results.

Nemáte ešte svoj účet? Zaregistrujte sa!
Prihlásenie uživateľa!
Zabudli ste heslo?

Ak ste zabudli svoje heslo, zadajte sem Vašu e-mailovú adresu, pod ktorou ste sa registrovali a kde Vám budú zaslané inštrukcie k obnoveniu hesla:

Obchodné podmienky

Povinnosti sprostredkovateľa:

l.   Sprostredkovateľ je povinný aktívne vyhľadávať tretie osoby, ktoré majú záujem o kúpu nehnuteľnosti. Za tým  účelom  je povinný zverejniť ponuku nehnuteľnosti v inzertných novinách, médiách. Výber inzertných médií je plne v právomoci sprostredkovateľa.

2.  Sprostredkovateľ zabezpečí a uhradí tieto výdavky spojené s nasledovnými úkonmi:

 • vyhotovenie výpisu z listu vlastníctva použiteľné na právne úkony
 • vyhotovenie katastrálnej mapy, ak je potrebná
 • vyhotovenie písomného návrhu budúcej kúpnej zmluvy
 • vyhotovenie písomného návrhu kúpnej zmluvy
 • vyhotovenie písomného návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
 • úhrada základného správneho poplatku (66,00 Eur) pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do    katastra nehnuteľností
 • úhrada poplatkov spojených s úradným overením podpisov predávajúcich na prevodových zmluvách určených výlučne na úradné účely.

Do doby, kým nedôjde k realizácii predmetu zmluvy z rôznych dôvodov, si bude sprostredkovateľ tieto listinné doklady zabezpečovať zo svojich vlastných databáz a registrov.


Povinnosti záujemcu:

 1. Záujemca je povinný bez zbytočného odkladu oznamovať sprostredkovateľovi skutočnosti, ktoré majú pre neho rozhodný význam pre uzatvorenie kúpnej zmluvy, alebo skutočností, ktoré sú rozhodné pre plnenie iných povinností, ktoré sprostredkovateľovi vyplývajú z tejto dohody.
 2. Záujemca je povinný sprístupniť nehnuteľnosť pre tretie osoby, ktoré prejavili záujem o osobnú obhliadku nehnuteľnosti.
 3. Záujemca je povinný umožniť prístup do nehnuteľnosti pre osoby, ktoré konajú v mene sprostredkovateľa (ďalej len „maklér“) a umožniť im vykonanie všetkých úkonov, ktoré sú nevyhnutné na získanie podrobných údajov o nehnuteľnosti.
 4. Záujemca podpisom tejto dohody vyjadruje svoj súhlas na použitie všeobecných údajov o nehnuteľnosti a fotodokumentácie nehnuteľnosti za účelom inzercie v tlačových médiách, internete a pod.
 5. Záujemca je povinný zaplatiť sprostredkovateľovi províziu za sprostredkovanie obchodu v  zmysle čl.VI.    tejto zmluvy.
 6. Záujemca a sprostredkovateľ si dohodli výhradné zastúpenie, počas ktorého záujemca nebude vyvíjať úsilie    za účelom predaja nehnuteľnosti a uzatvárať žiadne dohody v súvislosti s predmetom tejto zmluvy bez vedomia sprostredkovateľa.
 7. V prípade, že záujemca poruší bod 6. čl. V. tejto zmluvy, sprostredkovateľ si bude nárokovať províziu vo    výške ............... Eur z hodnoty predanej nehnuteľnosti, čím bude predmet zmluvy naplnený a zmluvný vzťah oboch strán ukončený.


Toto obmedzenie sa vzťahuje na celú dobu trvania zmluvného vzťahu.

Najnovšie ponuky
3 izbový byt

"Na predaj pekný priestranný 3 izbovy byt s loggiou na sídlisku západ. Byt sa nachádza na 6/8 poschodí. Byt je po rekonšt"

Cena dohodou
3 izbový byt

"Na predaj pekný priestranný 3 izbovy byt s loggiou na sídlisku západ. Byt sa nachádza na 6/8 poschodí. Byt je po rekonšt"

Cena dohodou
Špeciálna ponuka
Click to learn more...sold
Na predaj - 23 000 €

"Pekný 3-izbový byt na 3.poschodí na ul. L.Svobodu po kompletnej reknoštrukcii v komplet zrekonštruovanej bytovke. Byt má."

Click to learn more...
Na predaj - 21 000 €

"Ponúkame 4-izbový byt na Sídlisku Západ. Byt sa nachádza na 4.poschodí v bytovom dome a je po čiastočnej rekonštrukcii. ."

Click to learn more...
Na predaj - 45 000 €

"Na predaj pekný podpivničený RD v Rimavská Sobota v lukreatívnej a tichej ul. Hurbanovej. Dom má 2 veľké izby, kuchyňu."

Click to learn more...sold
Na predaj - 18 000 €

"2-izbový byt na ul. Českej v pôvodnom ale zachovalom stave. Byt sa nachádza na 7.poschodí z 8. Rozloha bytu je 53,01m2. ."