Prihlásiť | Registrovať

Prosím prihláste sa použitím formálára -->>
Nemáte ešte svoj účet? Zaregistrujte sa prostredníctvom formulára -->>

Prečo sa zaregistrovať?

Becoming a member will enable you to save your favourite property listings and searches for future reference. Also, if you choose, you will be notified via email about any new property listings added in the future that match your saved search results.

Nemáte ešte svoj účet? Zaregistrujte sa!
Prihlásenie uživateľa!
Zabudli ste heslo?

Ak ste zabudli svoje heslo, zadajte sem Vašu e-mailovú adresu, pod ktorou ste sa registrovali a kde Vám budú zaslané inštrukcie k obnoveniu hesla:

Služby

Naša spoločnosť Vám rada pomôže pri výbere a vyhľadaní vhodnej nehnuteľnosti - bytu, rodinného domu, nebytových priestorov, pozemkov, kancelárskych a obchodných priestorov, ako aj pri zabezpečení záujemcu o kúpu alebo nájom Vašej nehnuteľnosti.

V súvislosti so sprostredkovaním predaja, kúpy, či prenájmu Vám
• pomôžeme zorientovať sa v celom procese kúpy a predaja nehnuteľnosti
• poradíme pri výbere vhodného spôsobu financovania
• pomôžeme so zabezpečením podkladov potrebných pre vybavenie úveru a znaleckého posudku
• pomôžeme pri zabezpečení znalca na ocenenie nehnuteľnosti
• zabezpečíme bezplatnú konzultáciu v advokátskej kancelárii, s ktorou spolupracujeme
• zabezpečíme vypracovanie kúpnej zmluvy, zmluvy o nájme a iných potrebných dokumentov v advokátskej kancelárii na naše náklady
• uhradíme správny poplatok za zápis vlastníckeho práva do katastra nehnuteľnosti
• zabezpečíme zápis vlastníckeho práva v prospech nového majiteľa

Pokiaľ nás budete kontaktovať, presvedčíte sa, že spolupráca s nami Vám uľahčí postup pri prevode, resp. prenájme nehnuteľnosti a ušetríte si prípadné starosti, ktoré Vám môžu vzniknúť v dôsledku nedostatočného právneho preverenia nehnuteľnosti, chybne napísaných zmlúv, či nezabezpečenia finančného plnenia.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami !

Najnovšie ponuky
Pekný 1- izbový byt

"Ponúkame pekný slnečný 1 izbový byt v pôvodnom v stave na 2. poschodí v Rimavskej Sobote. Byt má plastové okná. Nízke m"

Cena 16 000 €
3 izbový byt

"Ponúkame vkusne zrekonštruovaný 3 izbový byt s logiou. Po komplet rekonštrukcii, zmenená dispozícia kúpeľne. V byte sú p"

Cena 29 500 €
Špeciálna ponuka
Click to learn more...
Na predaj - 18 000 €

"Veľký rodinný dom v rekreačnej oblasti Teplý Vrch. Starší dom vyžadujúci rekonštrukciu s vykurovaním na tuhe palivo v dv."

Click to learn more...
Na predaj - 45 000 €

"Na predaj pekný podpivničený RD v Rimavská Sobota v lukreatívnej a tichej ul. Hurbanovej. Dom má 2 veľké izby, kuchyňu."

Click to learn more...
Na predaj - 21 000 €

"Ponúkame 4-izbový byt na Sídlisku Západ. Byt sa nachádza na 4.poschodí v bytovom dome a je po čiastočnej rekonštrukcii. ."

Click to learn more...sold
Na predaj - 18 000 €

"2-izbový byt na ul. Českej v pôvodnom ale zachovalom stave. Byt sa nachádza na 7.poschodí z 8. Rozloha bytu je 53,01m2. ."