Prihlásiť | Registrovať

Prosím prihláste sa použitím formálára -->>
Nemáte ešte svoj účet? Zaregistrujte sa prostredníctvom formulára -->>

Prečo sa zaregistrovať?

Becoming a member will enable you to save your favourite property listings and searches for future reference. Also, if you choose, you will be notified via email about any new property listings added in the future that match your saved search results.

Nemáte ešte svoj účet? Zaregistrujte sa!
Prihlásenie uživateľa!
Zabudli ste heslo?

Ak ste zabudli svoje heslo, zadajte sem Vašu e-mailovú adresu, pod ktorou ste sa registrovali a kde Vám budú zaslané inštrukcie k obnoveniu hesla:

RD Rimavské Janovce

Click for larger view

Dostupné fotografie:

thumb_256_izba2.jpg thumb_256_dom.jpg thumb_256_izb.jpg

Prehľad ponuky

Túto nehnuteľnosť môžete mať na mesačné splátky už od: 159
Úplný popis: Ponúkame na predaj kompletne a vkusne zrekonštruovaný rodinný dom: nová strecha (nova konštrukcia strechy + komplet nové škrídle), fasáda domu, okná, dvere (vnútorné a vchodové), plávajúce podlahy, dlažba (v kuchyni a kúpeľni), elektrické radiátory. Dom je priestranný (úžitková plocha: 110 m2): 4 izby, kuchyňa, kúpeľňa. Dom sa rozprestiera na veľkom pozemku v celkovej rozlohe: 44 árov. Veľký pozemok ponúka dostatočný priestor na ďalšiu stavbu (dom, garáž), k domu patrí vlastná studňa a garáž na náradie. Dom je napojený na mestský vodovod (vodovod + vlastná studňa), odpadové vody sú zaústené do žumpy.
Adresa/Ulica: R. Janovce
Mesto: Rimavská Sobota
Štát: SK
PSČ/ZIP: 97901
Cena: 42 000 €
Typ inzerátu: Ponuka
Stav: Aktívny
Rozloha v m2: 4400
Detaily:
Možnosti v okolí
  • Verejná doprava

 mapa  odoslať  vytlačiť
Špeciálna ponuka
Click to learn more...
Na predaj - 21 000 €

"Ponúkame 4-izbový byt na Sídlisku Západ. Byt sa nachádza na 4.poschodí v bytovom dome a je po čiastočnej rekonštrukcii. ."

Click to learn more...sold
Na predaj - 18 000 €

"2-izbový byt na ul. Českej v pôvodnom ale zachovalom stave. Byt sa nachádza na 7.poschodí z 8. Rozloha bytu je 53,01m2. ."

Click to learn more...
Na predaj - 45 000 €

"Na predaj pekný podpivničený RD v Rimavská Sobota v lukreatívnej a tichej ul. Hurbanovej. Dom má 2 veľké izby, kuchyňu."

Click to learn more...sold
Na predaj - 23 000 €

"Pekný 3-izbový byt na 3.poschodí na ul. L.Svobodu po kompletnej reknoštrukcii v komplet zrekonštruovanej bytovke. Byt má."